Usługi IT oraz serwis Signati

Jako Signati specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze informatycznej. Dobieramy odpowiednie rozwiązania oraz wdrażamy usługi IT. W tym NetApp Ontap – Seria FAS, NetApp E-Series – System Santricity, oprogramowanie Windows Server, VMware, czy konfiguracja sieci.

Nasza firma posiada bogate doświadczenie na rynku storage oraz w rozwiązaniach NetApp. Pozwala nam to zapewnić klientom wysoką jakość świadczonych usług. Jesteśmy autoryzowanym partnerem NetApp, co poświadcza naszą wiedzę i profesjonalizm w dziedzinie znajomości macierzy dyskowych NetApp.

W naszej ofercie znajdują się również części zamienne do macierzy dyskowych i serwerów. Świadczymy także usługi IT serwisu i wymiany uszkodzonych elementów. Nasz zespół składa się z doświadczonych inżynierów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje do obsługi i konserwacji sprzętu IT.

Wśród naszych usług znajduje się również Signati Eseries Care pack. Zapewnia on dodatkowe wsparcie techniczne i serwisowe dla macierzy NetApp Eseries. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaufanym partnerom jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksową obsługę IT, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Wdrożenie systemów oraz usługi IT między innymi:

  • Konfiguracja usług na macierzach

  • Konfiguracja połączeń między macierzami a serwerami

  • Konfiguracja usług na serwerach

  • Konfiguracja replikacji

  • Rekomendacje przez inżyniera w kwestii rozbudowy

  • Rekomendacje w celu lepszego wykorzystania zasobów i konfiguracji

  • Obsługa istniejących systemów IT

Potrzebujesz wsparcia z czymś innym?

Oferowane wsparcie jest świadczone przez wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi udzielić pomocy zarówno w formie zdalnej, jak i osobiście, odwiedzając klienta na miejscu.

Nasza firma gwarantuje dostarczanie części zamiennych wraz z pełną gwarancją. Posiadamy szeroką bazę części, co pozwala nam zapewnić dostępność nawet do mniej popularnych i starszych modeli macierzy oraz serwerów. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że ich sprzęt będzie utrzymywał wysoką wydajność, a ewentualne awarie będą szybko i skutecznie naprawione.

Nasi doświadczeni inżynierowie są gotowi podjąć się wszelkich wyzwań związanych z utrzymaniem sprzętu w optymalnym stanie. Bez względu na rodzaj problemu, oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Wierzymy w budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami poprzez świadczenie usług najwyższej jakości, a nasza elastyczna oferta wsparcia pozwala dostosować się do różnorodnych wymagań branżowych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy zdalnej czy wsparcia on-site, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom i zapewnić Ci pełne bezpieczeństwo oraz efektywność działania Twojego sprzętu.

Sprawdź Signati Care Pack!

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla obsługi macierzy NetApp E-series! Tutaj możesz sprawdzić, czy będzie ona odpowiednia dla Twojej firmy.
Jeśli tak – zachęcamy do kontaktu przez poniższy formularz.
Jeśli nie – również zachęcamy do kontaktu przez poniższy formularz, tak byśmy mogli zaproponować usługę odpowiednią dla Ciebie!


Napisz do nas