Warsztaty Online


Drodzy klienci,

W dzisiejszym świecie biznesowym, jeśli wystąpią szkodliwe zdarzenia naturalne lub spowodowane przez człowieka musimy szczególnie chronić i szybko odzyskiwać wrażliwe dane. Skuteczna strategia ochrony danych jest niezbędna, aby zapobiec przestojom, które mogą skutkować utratą wydajności i przychodów oraz zachwianą reputacją firmy.

Zwiększenie dostępności i szybkości odzyskiwania danych umożliwia oprogramowanie NetApp SnapMirror – ekonomiczne i łatwe w użyciu zunifikowane rozwiązanie do replikacji danych w całej sieci. NetApp SnapMirror to szybka i wydajna macierzowa replikacja danych przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania danych po awarii oraz przenoszenia ich.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest i jak działa protokół SnapMirror oraz jak krok po kroku skonfigurować różne typy relacji z GUI zapraszamy do udziału w naszych warsztatch online. Podczas spotkania opowiemy również o dobrych praktykach i przykładach użycia oprogramowania NetApp SnapMirror w środowiskach klientów oraz zaprezentujemy na żywo scenariusze w działaniu.

Warsztaty online przeznaczone są dla inżynierów i zostaną poprowadzone przez inżyniera specjalizującego się w rozwiązaniach NetApp.

Zapraszamy do rejestracji poniżej!

Kiedy?

poniedziałek – 18 maja 2020, godzina 12:00