NetApp C250

NetApp C250

NetApp C250

NetApp C250 to przedstawiciel NetApp Capacity Flash. Oferuje najwyższą wydajność i niezawodność, dzięki wykorzystaniu technologii pamięci QLC.
Gwarantuje to wysokie oszczędności. Zastosowanie pojemnych dysków flash powoduje możliwość upakowania dużej ilości danych w niskiej wysokości RACK, do tego zmniejszając zapotrzebowanie na energię.

NetApp C250 front

Budowa

NetApp C250 to obudowa 2U, mieszcząca redundantne kontrolery i zasilacze, oraz pozwalająca na zainstalowanie 24 dysków 2,5″. Maksymalna wspierana ilość dysków SSD to 576, do których instalacji potrzeba dodatkowych półek dyskowych. Średnie pobór mocy tej macierzy to tylko 491W!

Wyższe upakowanie danych

Macierze AFF C-series oparte są na innowacyjnej technologii pamięci flash NVMe o dużej gęstości zapisu. Są idealnym wyborem do dużych systemów pamięci zajmując niewiele miejsca. Dzięki temu można zaoszczędzić nawet do 95% przestrzeni w szafach na sprzęt i redukować koszty energii o 85% w porównaniu klasycznymi systemami.

Multipathing

Wielościeżkowość HA zapewnia dostępność na wypadek awarii, dodatkowo stosując połączenie Fibre Channel między kontrolerami a półkami, zapewniamy sobie dwukrotnie wyższą przepustowość.

Deduplikacja z kompresją

Pozwoli zredukować ilość danych przetrzymywanych na macierzy. Działająca na poziomie bloków (4kb) pozwala na efektywne skonsolidowanie większości typów danych a w połączeniu z kompresją zapewni dużą oszczędność pojemności.

RAID TEC i RAID DP

Najnowocześniejsze systemy RAID pozwalają odpowiednio zabezpieczyć dane pomimo awarii nawet trzech dysków.

CIFS, NFS, iSCSI, Fibre Chanel

Wszystkie protokoły są dostępne w standardzie.

Główne korzyści NetApp C250

Zaawansowany system NetApp all flash to coś więcej niż niezawodność i dostępność. Jest to inwestycja w przyszłość i bezpieczeństwo organizacji. Wszystko to poparte dodatkowo wsparciem zrównoważonego rozwoju.

Automatyczny tiering
Zabezpieczenie przed ransomware

Szyfrowanie i zarządzanie kluczami chronią wrażliwe dane lokalnie, w chmurze i podczas transferu danych. To ochrona użytkowników przez katastrofami i skutkami ataków ransomware.

Inwestycja na przyszłość

Program wymiany kontrolerów zapewnia ich wymianę na nowe co 3 lata oraz aktualizacje oprogramowania wraz ze wsparciem technicznym NetApp, lub możliwość przeniesienia danych do chmury.

Oszczędność energii

Elastyczna, skalowalna

  • Szeroki zakres zarządzania danymi
  • Funkcjonalności klasy korporacyjnej
  • Uproszczone operacje dla obciążeń SAN i NAS

Reaguj szybko na zmieniające się potrzeby

  • Rozbudowuj się szybko, łatwo i wtedy kiedy tego potrzebujesz.
  • Przyspieszenie obciążeń SAN i NAS, dzięki wbudowanemu NVMe flash.
  • Prosta integracja z rozwiązaniami chmury.

Ile kosztuje macierz NetApp C250?

Wygląd macierzy z przodu:

Wygląd macierzy z tyłu, bazowe kontrolery:

Warsztaty techniczne

Kilka razy do roku organizujemy techniczne warsztaty NetApp, dedykowane dla osób z działów IT. Możesz na nich dowiedzieć się więcej o technologiach zastosowanych w NetApp, nauczyć się sposobów konfiguracji, zarządzania oraz najlepszych praktyk administracji.

Specyfikacja* NetApp FAS2820

Wysokość
2U
Skalowalność 2-24 nody
Maksymalna pojemność efektywna
35PB
Maksymalna liczba IOPS
300 000 IOPS

Więcej informacji dostępne na stronie producenta: https://www.netapp.com/pdf.html?item=/media/7819-ds-4020.pdf

Funkcjonalności i oprogramowanie

* Przedstawione funkcjonalności mają charakter poglądowy. Ze względu na ciągły rozwój systemu i oprogramowania, funkcjonalności mogą się różnić w zależności od wersji firmware, modelu macierzy i zainstalowanego oprogramowania.

Masz pytania?

Share this post