Testy macierzy

Program testowy NetApp wypożycz demo

W związku z dużym zainteresowaniem technologią NetApp prezentujemy program testowy, który pozwala przekonać się o skuteczności zastosowanych technologii we własnej firmie lub instytucji.

Jesteśmy pewni, że sprzęt spełni Twoje oczekiwania, ale nie wierz nam … sprawdź nas!

Program testowy przeznaczony jest dla potencjalnych Klientów Signati zainteresowanych funkcjonalnością macierzy NetApp.

Standardowy okres testowy wynosi 14 dni. W uzasadnionych przypadkach może być przedłużony.

Dostępnych jest kilka modeli o różnej konfiguracji. Po ustaleniu indywidualnych potrzeb dobieramy odpowiedni model oraz najbliższy wolny termin wypożyczenia.

Samo wypożyczenie jest bezpłatne i nie zobowiązuję do zakupu. Wypożyczający po przetestowaniu odsyła jedynie macierz na własny koszt.

Po dostawie macierzy, inżynier Signati przyjedzie na miejsce i pomoże skonfigurować macierz do testów. Warto w tym celu przygotować jakiś serwer demo, na którym będą prowadzone testy.

Po ustaleniu najbliższego wolnego terminu testów wysyłamy formularz wypożyczenia. Po jego odesłaniu wysyłamy Demo na wskazany adres ubezpieczoną przesyłką kurierską (na nasz koszt).

Po ukończeniu testów prosimy o odesłanie macierzy pod wskazany adres.  Mając na uwadze bezpieczeństwo i prywatność danych informujemy, iż po testach wszystkie informacje znajdujące się na macierzy zostaną bezpowrotnie usunięte.Zostaw kontakt - oddzwonimy!Twoje dane nie będą nikomu przekazywane ani wykorzystywane w celach marketingowych.